Truhlářství Valášek

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrábíme dle požadavků zákazníků s ohledem na praktičnost a zakomponování do stávajícího interiéru. Zaměření, poradenství a grafické zpracování provádíme zdarma. Pro vestavěné skříně nabízíme širokou škálu materiálů - sklo, hliník, zrcadla, potisk dveří s Vašim motivem či fotografií. Vestavěné skříně zhotovujeme nejen pro zákazníky z města Jaroměř, ale i pro široké okolí - Náchod, Trutnov, Hradec Králové.

Kuchyně

Kuchyně na míru vyrábíme z mnoha druhů materiálů od předních firem specializujících se na materiály - Egger, Kronospan, Kaindl, Hefas,Trachea, Grena a kování pro výrobu kuchyní - Hettich, Blum, FGV a mnoha dalších. Dodáváme a montujeme spotřebiče mnoha předních výrobců - AEG, Zanussi, Electrolux, Gorenje, Cata, Elica, Franke a dalších.

Dveře

Zakázkové truhlářství Valášek Jaroměř zhotovuje dřevěné dveře dle přání zákazníka v mnoha různých provedeních. Vstupní dřevěné dveře a portály vyrábíme z lepených Eurohranolů a kvalitního dřeva. Interiérové masivní dřevěné dveře vyrábíme z mnoha dřevin včetně zasklení a kování dle výběru. Provedení dveří vyrábíme dle představ a přání zákazníka.

Eurookna

Euorokna vyrabíme z lepených Eurohranolů, povrchovou úpravu provádíme vysokotlakým nanášením barvy značky Sayerlack. Jsme držiteli certifikátu Státní zkušebny na výrobu Eurooken. Okna vyrábíme z dřevin jako je smrk, borovice, meranti, dub. Zasklení provádíme standardně izolačními dvojskly U 1,1 (kw/m2K) vč. možnosti meziskelních i nadskelních mřížek.

Dřevěné schodiště

Naše zakázkové truhlářství Valášek Jaroměř zhotovuje schodiště z masivu. Na výrobu používáme dřevo z buku, dubu, jasanu, borovice či smrku. K dřevěnému schodišti dále vyrábíme masivní zábradlí s možností kombinace se sklem, nerezem či jinými prvky dle přání zákazníka. Schodiště vyrábíme na základě požadavků zákazníka na umístění a provedení.